tel: 501 429 979 Treningi przez Skype dla osób z całego Świata! trener@321start.pl

 

 

Jesteś Stworzony/a do

Biegania!

 

 

Poczucie Spełnienia

Biegaj!

Zwyciężaj!

Baw Się!

Trenuj ze mną!

Biegaj jak pies!

Trener Biegania Kraków

 

Trener Biegania Kraków. Chcesz nauczyć się biegać z lekkością i przyjemnością? Dowiedzieć się jaka jest prawidłowa technika biegania? Jako Twój trener biegania w Krakowie pomogę Ci w tym! Nauka biegania jest potrzebna, by ustrzec się wielu błędów!

Chcesz nauczyć się biegać? Poprawić swoją wydolność, kondycję? Wzmocnić i ujędrnić ciało? Wziąć udział w biegu na 10 km, a może w maratonie?

Trener Biegania Kraków Arek Rymanowski jest tym kogo szukasz!

Bieganie może być dla Ciebie Twoim głównym treningiem z którego będziesz czerpał/a niesamowitą satysfakcję. Może też być świetnym treningiem uzupełniającym inne sporty, które uprawiasz.

Człowiek jest stworzony do biegania

TY jesteś stworzony/a do biegania

Ale jeśli nie jesteś biegającym od dziecka Kenijczykiem, który pierwsze buty otrzymał dopiero w wieku 16 lat musisz ponownie:

NAUCZYĆ SIĘ BIEGAĆ!

Lat Doświadczenia Trenerskiego

Lat Treningów

+ Przebiegniętych km

%

Twojego Sukcesu!

Na indywidualnych treningach biegania w Krakowie pokażę Ci:

 

– jakim krokiem biegać

– jak stawiać stopy

– co robić z rękami podczas biegu?

– A co z głową?

– jak oddychać

– i wiele więcej!

Powiem Ci także:

jaki rodzaj butów będzie dla Ciebie najlepszy do biegania.

Zapewnię Ci ilość ruchu optymalną do Twoich aktualnych możliwości…

…tak by bieganie było dla Ciebie bezpieczne i satysfakcjonujące.

Kiedy już nauczysz się podstaw, pokażę Ci wartość podbiegów i treningów interwałowych.

Jako Twój trener biegania w Krakowie wyjaśnię Ci też jak szybkość uderzeń Twojego serca…

…wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej.

Jako trener personalny zadbam o całe Twoje ciało…

…bo biegasz całym ciałem, nie tylko nogami!

Bieganie Kraków to nie tylko bieganie! Kalistenika

Trening biegania Kraków to nie tylko bieganie! Kalistenika

Żeby być dobrym biegaczem w Krakowie, nie wystarczy tylko biegać. Treningi czysto biegowe będą łączone lub przeplatane z treningami wzmacniającymi mięśnie potrzebne do biegania. Nie tylko mięśnie nóg, ale mięśnie całego ciała. Podczas biegania oprócz nóg używamy brzucha i używamy pleców, używamy rąk i mięśni barków, a także szyi. Biegamy całym ciałem. Dobrze wytrenowane ciało pomoże Ci w lepszym i bezpieczniejszym bieganiu. Odpowiednio wzmocnione i rozciągnięte mięśnie pozwolą Ci uniknąć kontuzji i bardziej cieszyć się z samego biegania!

Jako Twój trener biegania w Krakowie będę układał nasze treningi w ten sposób, by bieganie nie było jedynym rodzajem ćwiczeń, które będziemy wykonywać. Zauważ, że sprinterzy trenują na siłowni, aby lepiej biegać, ich całe ciało jest muskularne, nie tylko nogi. Zamiast siłowni proponuję Ci treningi kalisteniczne, które są jeszcze lepszą formą rozwoju mięśni całego ciała, a na dodatek można je bez problemu łączyć z bieganiem w Krakowie,  dzięki wykorzystaniu elementów otoczenia: placów zabaw, trzepaków, poręczy do przypinania rowerów, murów, barier, ogrodzeń itp. Kalistenika i bieganie w Krakowie doskonale się uzupełniają!

Trener Biegania Kraków - Biegaj jak pies!

Trener Biegania Kraków – Biegaj jak pies!


Tak, dokładnie tak jak w tytule, biegaj jak pies! Zaczynamy biegać z różnych powodów, chcemy się wzmocnić lub schudnąć, być zdrowsi, czasem po prostu oderwać swoje myśli od codziennego życia. Wspaniale! Wszystko co motywuje nas by zacząć bieganie jest dobre! Ale bieganie jest tutaj wciąż traktowane jak narzędzie. Codziennie widuję ludzi którzy biegają w Krakowie, ale nie czerpią z tego przyjemności. Odczuwają ból, zmęczenie i jest im źle, ale poświęcają się dla swoich motywów. Ze mną też tak na początku było. Ale to nie jest ostateczna forma biegania, rodzaj biegowego zen. A przecież jest wokół nas wielu biegaczy którzy osiągnęli tą biegową doskonałość, widujemy ich na co dzień, ale tego nie zauważamy. Tak! To PSY!

Ile razy widziałeś/aś psa który biega by zrzucić wagę? Albo poprawić swoją kondycję? To dlaczego biega? W biegu psa jest niczym nieograniczona radość, wolność i prostota. Pies biegnie żeby biec. Bieg jest dla niego spełnieniem sam w sobie. Biegać jak pies to biegać naprawdę. Bieg staje się wtedy czymś więcej niż treningiem, ćwiczeniem fizycznym. Dla psów bieganie jest częścią ich jestestwa, jest wpisane w ich istotę. Niektórzy uważają, że z ludźmi jest podobnie ale na przestrzeni wieków zatraciliśmy tę umiejętność czystego, spełnionego biegania. Ja też tak uważam. Dlatego, jeśli zostaniesz moim uczniem, będę starał się przywrócić Ci tę umiejętność pierwotnego biegania, biegania jak pies 🙂

Nauka biegania w Krakowie ze mną ma na celu sprawienie, byś pokochał/a bieganie, polubił tę formę aktywności fizycznej. Jeśli zaś nie lubisz do końca biegać i nie chcesz tego robić, a chcesz tylko schudnąć, wzmocnić swoje ciało – to jako trener personalny w Krakowie (nie jestem tylko trenerem biegania w Krakowie) mam Ci do zaoferowania wiele alternatywnych form treningu!

Na Co jeszcze czekasz? Zadzwoń do mnie, swojego Trenera Biegania w Krakowie! Dalej! 3…2..1.Start!

Najnowsze na blogu:

Intermittent Fasting dla początkujących i zaawansowanych

Post Poziom Początkowy Przykładowo: Kolacja o 21:00 i śniadanie o 9:00 Post Poziom Średni Przykładowo: Kolacja o 19:00 i śniadanie o 9:00 Post Poziom Dobry Przykładowo: Kolacja o 18:00 i śniadanie o 10:00 Post  Poziom Wysoki Przykładowo: Kolacja/obiad o 16:00 i...

Podciąganie na drążku od zera

Pociąganie na drążku: kompletny poradnik z filmami wideo. Podciąganie na drążku to ćwiczenie dla KAŻDEGO. Podciąganie dla początkujących w 5 krokach!

Umów się na trening już teraz! Zadzwoń: 501 429 979 lub napisz:

 Pamiętaj! Za pierwszy trening płacisz tylko, jeśli zdecydujesz się przyjść na kolejny!

trener@321start.pl

Wciąż nie jesteś pewien/pewna? Dowiedz się więcej O MNIE lub przeczytaj moje REFERENCJE. Tutaj znajdziesz mój CENNIK.

Zapraszam do kontaktu ze mną na Facebooku, Twitterze lub Youtube.


Potrzebujesz więcej Informacji? Zostaw mi wiadomość, na pewno odpowiem!

Twoje imię (wymagane)

Adres mejlowy (wymagane)

Telefon (opcjonalne)

Treść wiadomości - napisz jakie treningi Cię interesują