tel: 501 429 979 Treningi przez Skype dla osób z całego Świata! trener@321start.pl

 

 

Kung fu dla dzieci

Kraków

Twoje dziecko nabierze sprawności

Nauczy się wspaniałej sztuki walki jaką jest kung fu

Nauczy się bronić przed większym i silniejszym przeciwnikiem

Zdyscyplinuje

I będzie się dobrze bawiło 🙂

Doświadczony trener

Sztuki Walki dla Dzieci Kraków

 

Szukasz sztuki walki dla dzieci w Krakowie?

Zapisz je na indywidualne lekcje sztuk walki dla dzieci w Krakowie! Moje treningi przeznaczone dla dzieci od 5 roku życia, będą dla Twojego dziecka świetną okazją do nauki i zabawy!

Chcesz aby Twoje dziecko nauczyło się sztuki walki?

Zastanawiasz się, czy powinno to być kung fu dla dzieci Kraków, karate dla dzieci Kraków, krav maga dla dzieci Kraków, czy może judo do dzieci Kraków? 

Nie zastanawiaj się dłużej! Od ponad 15 trenuję kung fu i samoobronę (więc idea krav maga nie jest mi obca), przez wiele lat trenowałem judo, mam doświadczenie z karate. Jestem trenerem personalnymProwadzę lekcje indywidualne!

Lat Doświadczenia Trenerskiego

Lat Treningu Sztuk Walki

%

Sukcesu Twojego Dziecka!

sztuki walki dla dzieci Kraków, kung fu dla dzieci Kraków, karate dla dzieci Kraków, krav maga dla dzieci Kraków, judo do dzieci Kraków
Na czym polegają Sztuki Walki dla Dzieci w Krakowie?

Na czym polegają Sztuki Walki dla Dzieci w Krakowie?

Indywidualne lekcje sztuk walki dla dzieci w Krakowie to indywidualne lekcje, treningi, stanowiące połączenie zabawy ruchowej z nauką sztuk walki. Twoje dziecko pozna podstawy kung fu, judo, boksu, i samoobrony (krav magi). Nauczy się także walki kijem. Indywidualność treningu sprawia, że jest on zawsze dostosowany do potrzeb i możliwości Twojego dziecka – intensywność treningu jest tak dobierana, by uczeń wyszedł z treningu zmęczony ale nie wykończony.

Karate dla dzieci Kraków?

Karate dla dzieci Kraków?

Bardzo możliwe, że jesteś na tej stronie, gdyż wpisałeś w wyszukiwarkę hasło karate dla dzieci Kraków. Tak się utarło w naszym kraju, że sztuki walki utożsamia się z karate. Stąd też stare powiedzenie: „King Bruce Lee karate mistrz!” chociaż Bruce Lee nie trenował karate, tylko właśnie kung fu i stworzył własny styl walki jet kune do. Nie nauczę Twojego dziecka karate, ale mogę nauczyć go kung fu, judo i skutecznej samoobrony. Karate zresztą wywodzi się z kung fu, więc gdyby Twoje dziecko chciało później trenować tę sztukę walki, będzie miało ku temu podwaliny. Jestem jednak przekonany, że jesteś na mojej stronie, gdyż chcesz by Twoje dziecko poznało sztukę walki, nie zaś że koniecznie chodzi tutaj o karate.

Dla dzieci w jakim wieku przeznaczone są treningi sztuk walki?

Dla dzieci w jakim wieku przeznaczone są treningi sztuk walki?

Treningi sztuk walki dla dzieci w Krakowie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 lat, choć zdarzało mi się pracować z młodszymi.  Przynajmniej na kilku pierwszych treningach, zalecany jest współudział rodzica, który może ćwiczyć razem z dzieckiem (szczególnie polecam przy młodszych dzieciach!). Jest to przy okazji świetny sposób na wspólne, rodzinne spędzanie czasu.

Ze względu na specyfikę treningu z dziećmi, zajęcia kung fu dla dzieci w Krakowie często przypominają raczej zabawę ruchową niż „poważne treningi”. Wszystko to po to, by nie zniechęcić dziecka do dalszej nauki.

Podczas zajęć Twoje dziecko pozna podstawy judo dla dzieci, samoobrony (krav magi dla dzieci) i kung fu dla dzieci.

Niepodważalnym faktem jest, że dziecko które jest ruchliwe i aktywne, jest później zdrowszym i sprawniejszym dorosłym. Zadbaj o dorosłość swojego dziecka już teraz!

Kung fu dla dzieci nauczy Twoje dziecko uderzeń i kopnięć

Judo dla dzieci nauczy Twoje dziecko chwytów, walki w zwarciu i w parterze

Krav maga dla dzieci (samoobrona) nauczy Twoje dziecko łamań i skutecznej obrony

Korepetycje z WF-u

Korepetycje z WF-u

Jeśli Twoje dziecko nie radzi sobie za dobrze na zajęciach wychowania fizycznego w szkole, nic straconego. Wf w szkołach często niczego nie uczy lub uczy mało, nie rozwija, jedynie sprawdza, organizuje zawody (choć są wyjątki). Są robione testy: kto przebiegnie najszybciej 60 metrów? Kto skoczy najdalej? Kto rzuci najmocniej? A gdzie trening, gdzie przygotowanie? Kto widział, by sportowiec brał udział w zawodach bez treningu? Wf faworyzuje dzieci już sprawne i nie sprawia, że dzieci słabsze fizycznie dołączają do tych lepszych, raczej pogłębia te różnice.

Na moich treningach Twoje dziecko nauczy się szybciej i dłużej biegać, dalej i wyżej skakać, wykonywać podstawowe elementy akrobatyki (gwiazdy, przewroty), prawidłowo wykonywać ćwiczenia fizyczne

Zdrowie i kręgosłup Twojego dziecka

Zdrowie i kręgosłup Twojego dziecka

W dzisiejszych czasach za dużo siedzimy, za mało się ruszamy. Nasz system szkolnictwa sprawia, że Twoje dziecko musi siedzieć codziennie w szkole przez wiele godzin. Potem wraca do domu i często znowu siada, tym razem przed telewizorem, komputerem, tabletem czy smartfonem. Taki tryb życia sprawia, że zdecydowana większość naszego społeczeństwa ma problemy z kręgosłupem.

Udowodniono, że trening sztuk walki jest skuteczniejszy przy prostowaniu kręgosłupów (zarówno dzieci jak i dorosłych) niż standardowe ćwiczenia korekcyjne. Dzieje się tak dlatego, gdyż w treningu sztuk walki takich jak kung fu dla dzieci, szczególną uwagę przykłada się do prawidłowej postawy, wzmacnia się mięśnie brzucha i pleców odpowiedzialne za prawidłowe ułożenie i ochronę kręgosłupa.

Oprócz kręgosłupa, trening sztuk walki dla dzieci przyniesie Twojemu dziecku także szereg innych korzyści zdrowotnych takich jak: zwiększona wydolność tlenowa, mocniejsze serce, rozwinięte mięśnie, mocniejszy układ odpornościowy, lepiej dotleniony mózg itd.

Sztuki walki dla dzieci w Krakowie to lepsze wyniki w nauce!

Sztuki walki dla dzieci w Krakowie to lepsze wyniki w nauce!

Trening sztuk walki dla dzieci w Krakowie to trening fizyczny,  a trening fizyczny to lepsze dotlenienie całego organizmu, nie tylko mięśni ale i naszego mózgu. Lepiej dotleniony mózg pracuje sprawniej, łatwiej i szybciej zapamiętuje oraz przetwarza informacje. Oprócz tego, trening sztuk walki dla dzieci uczy dyscypliny i systematyczności, które są jednymi z kluczowych elementów sukcesu zarówno w szkole, na studiach jak i w pracy!

Umów się na trening już teraz! Zadzwoń: 501 429 979 lub napisz:

 Pamiętaj! Za pierwszy trening płacisz tylko, jeśli zdecydujesz się przyjść na kolejny!

trener@321start.pl

Umów się na trening już teraz! Zadzwoń: 501 429 979 lub napisz:

 Pamiętaj! Za pierwszy trening płacisz tylko, jeśli zdecydujesz się przyjść na kolejny!

trener@321start.pl

Wciąż nie jesteś pewien/pewna? Dowiedz się więcej O MNIE lub przeczytaj moje REFERENCJE. Tutaj znajdziesz mój CENNIK.

Zapraszam do kontaktu ze mną na Facebooku, Twitterze lub Youtube.


Potrzebujesz więcej Informacji? Zostaw mi wiadomość, na pewno odpowiem!

Twoje imię (wymagane)

Adres mejlowy (wymagane)

Telefon (opcjonalne)

Treść wiadomości - napisz jakie treningi Cię interesują