tel: 501 429 979 Treningi przez Skype dla osób z całego Świata! trener@321start.pl

Oferta dla Firm

Integracja w Twojej Firmie

321start.pl

Treningi / Asertywność / Integracja

3…2..1.Start!

OFERTA DLA FIRM

relaksacja ciała w pracy SAMOOBRONA W ŻYCIU I PRACY budowanie zaufania pomiędzy pracownikami TRENINGI PERSONALNE DLA PRACOWNIKÓW

Szkolenie 1: Jak rozluźniać, relaksować ciało w pracy?

Standardem jest, że w pracy się siedzi. Wiadomo, że nie jest to szczególnie zdrowa pozycja, a zbyt długie, częste, powtarzalne przesiadywanie prowadzi do negatywnych skutków w postaci problemów z kręgosłupem, krążeniem, osłabienia mięśni i problemami z koncetracją.

Podczas godzinnego szkolenia pokażę, w jaki sposób spinać i rozluźniać mięśnie w trakcie pracy, by pozbyć się zesztywnienia wywołanego siedzącym trybem życia.

W jaki sposób trenować w pracy tak, żeby inni nie wiedzieli, że trenujesz?

Jak oddychać, by się relaksować i zachować jasność umysłu na dłużej?

Dzięki prostym ćwiczeniom, które pokażę, pracownicy mogą dłużej zachować świeżość ciała i umysłu podczas pracy, będą bardziej zrelaksowani i entuzjastyczni. Przekłada się to oczywiście na ich efektywność – wydajność.

Lat Doświadczenia Trenerskiego

Lat Treningu Sztuk Walki

%

Sukcesu Twoich Pracowników!

Szkolenie 2: Samoobrona w życiu i pracy

Jedną z moich specjalizacji jest samoobrona. Samoobrona, to nie tylko obrona przed fizycznym atakiem. Istnieje wiele rodzajów agresji i wiele możliwych reakcji na agresję.

Przeciwnikiem przed którym trzeba się bronić, może być agresywny pijaczek w parku, ale częściej spotkacie na swojej drodze oponentów w postaci waszych klientów (którzy często bywają agresywni), waszych przeciwników procesowych, sędziego (który bywa stronniczy), a nawet waszych współpracowników czy szefów.

Podczas zajęć wychodząc od przykładu typowej sytuacji zagrożenia na ulicy pokażę pracownikom w jaki sposób rozładowywać napięcie podczas takiego konfliktu. Co zrobić, żeby to napięcie się w ogóle nie pojawiło? Jak postawa ciała, ton głosu, zachowanie pozwalają uniknąć takich pełnych napięcia sytuacji?

Jak zachowywać się, gdy już dojdzie do konfliktu? Czy postawa uległa to dobre zachowanie w takich sytuacjach? W jaki sposób zjednać sobie, swojego przeciwnika? Jak nie doprowadzić do eskalacji konfliktu?

W trakcie trwania takiego 1,5h warsztatu pracownicy będą mieli okazję wziąć udział w scenkach, mających na celu zobrazowanie sytuacji konfliktu.

Szkolenie 3: Warsztaty z samoobrony jako forma integracji wewnątrz firmy

W pracy bardzo ważna jest atmosfera, zgranie zespołu, zaufanie do współpracowników. Jednym z najlepszych sposobów budowania więzi między pracownikami, jest zaangażowanie ich do wspólnego wysiłku fizycznego i umysłowego, który jednocześnie będzie dla nich zabawą, rozrywką.

Zamiast pójść na gokarty czy piwo po pracy, jak robi się w większości firm, proponuję bardziej konstruktywną i ciekawszą formę spędzania wolnego czasu przez pracowników firmy. Są to warsztaty poświęcone różnym aspektom samoobrony.

Warsztaty tego typu mogą mieć charakter jednorazowy, wtedy w ciągu 2-3h przedstawiam pracownikom wszystkie najważniejsze aspekty samoobrony, uwzględniając zarówno kwestie fizczyne, jak i psychologiczne oraz przedstawiam relewantne zagadnienia prawa karnego dotyczące obrony koniecznej.

Warsztaty można również przeprowadzać cyklicznie, będą się one wtedy składały z serii zajęć poświęconych poszczególnym zagadnieniom obrony:

– obrona przed duszeniami
– uderzenia rękami
– kopnięcia
– walka w dystansie (obrona przed uderzeniami i kopnięciami)
– walka w zwarciu i parterze
– łamania
– słabe punkty ciała przeciwnika

Szkolenie 4: Treningi Personalne dla Pracowników

Wiele firm oferuje swoim pracownikom możliwość korzystania z kart typu multisport, dzięki którym mają oni dostęp do ofert wielu klubów fitness i siłowni. Ty możesz zadbać o swoich pracowników jeszcze lepiej! Dać im ich własnego Trenera Personalnego!

Samo miejsce i sprzęt to za mało. Tak jak w każdej branży, kluczem do wysportowanego zdrowego ciała jest wiedza. W świecie, który pędzi do przodu coraz szybciej i stawia coraz to nowe wymagania, Państwa pracownicy, nie mają czasu, by tę wiedzę nabywać. Tutaj naprzeciw Państwa oczekiwaniom wychodzą trenerzy personalni – osoby, które poświęciły swoje życie, by zdobyć wiedzę dotyczącą ćwiczeń fizycznych i odżywiania się, a którzy mogą podzielić się tą wiedzą z Państwa pracownikami.

Proponuję Państwu wykupienie moich usług jako trenera personalnego dla całego zespołu. W umówionej liczbie godzin i wybranym miejscu poprowadzę treningi dla grup do 5 osób jednocześnie i przekażę im moją wiedzę na tematy treningów i diety. Spotkania mogą obejmować między innymi następujące tematy:

– trening klatki piersiowej – jak schudnąć – trening nóg – trening pleców – zdrowy kręgosłup – nauka biegania – samoobrona – treningi interwałowe – tabata – treningi siłowe – treningi wytrzymałościowe – zwiększanie wydolności aerobowej itp.

Dzięki mojej ofercie, Państwa pracownicy będą bardziej wypoczęci, zrelaksowani i sprawniejsi. Będą Państwo mieli pewność, że trenując pod okiem profesjonalisty będą czuli się lepiej, rzadziej chorowali i zminimalizują ryzyko kontuzji. Wszystko to przełoży się na większą efektywność w pracy i lepszą atmosferę (cóż lepiej integruje pracowników, niż wspólne treningi?).

Arek to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Przeprowadził 12 godzin treningowych z obszaru samoobrony dla ponad 60 osób w sposób metodyczny, przemyślany a jednocześnie bardzo przyjazny i relacyjny. Dziękuję za współpracę!

Elżbieta Wenzel

Senior Learning and Talent Specialist, ABB

 

 

Ceny ustalane są indywidualnie. 

Dane Firmy

321START spółka z o.o. 

ul. Urzędnicza 46/7 30-048 Kraków

KRS 0000747337