tel: 501 429 979 Treningi przez Skype dla osób z całego Świata! trener@321start.pl

Wzmacniaj swoje ciało

Zwiększaj SIŁĘ!

Dbaj o swoje

 

ZDROWIE

ZDROWY KRĘGOSŁUP

BODYART

z Kilą!

Bolą Cię plecy? Czujesz, że Twojemu ciału brakuje elastyczności, siły i wytrzymałości? Chcesz trenować, ale masz obawy o swój kręgosłup?

Treningi z Kilą, są tym czego potrzebujesz jeśli chcesz zadbać o zdrowe i silne ciało!

Kila specjalizuje się w treningach z zakresu ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA oraz treningu BODYART – jest to połączenie Jogi, Pilatesu i ćwiczeń terapeutycznych.

Trenerka

Ćwiczeń

%

Twojego Sukcesu!

BODYART

 

jest to holistyczny trening funkcjonalny inspirowany jogą. Zapewnia wzmocnienie mięśni, zwiększenie świadomości własnego ciała, poprawia elastyczność i gibkość. Nieodłączną cześcią treningu BODYART jest świadomy oddech, który wspiera Cię w ćwiczeniach siłowych, a w ćwiczeniach rozciągających i relaksacyjnych potęguje rozluźnienie.

BODYART został stworzony w 1993 roku przez  Roberta Steinbachera, jako system ćwiczeń terapeutycznych dla osób niepełnosprawnych. Okazało się jednak, że każdy, niezależnie od swojego stopnia sprawności fizycznej, może korzystać z uzdrawiającej mocy tego treningu!

Ten trening uzdrawia ciało i umysł!

Trenuj i chudnij z Kilą

 

Treningi z Kilą, to nie tylko BODYART. Kila prowadzi również klasyczne treningi personalne, oparte na ćwiczeniach z masą własnego ciała (kalistenika).

Jeśli chcesz schudnąć, poprawić swoją sylwetkę, ujędrnić mięśnie – Kila Ci w tym pomoże.

Różne warianty pompek, ćwiczenia na drążku do podciągania i kółkach gimnastycznych stanowią bazę do ciągłego i zdrowego zwiększania siły i wytrzymałości.

Dowiedz się więcej o Zdrowym Kręgosłupie i zajęciach BODYART

Zdrowy Kręgosłup

DLACZEGO ZDROWY KRĘGOSŁUP JEST WAŻNY?

Zdrowy kręgosłup to silne ciało. Od kręgosłupa zaczyna się każdy ruch i na kręgosłupie się kończy. Bez zdrowego kręgosłupa wszystkie Twoje mięśnie nie mogą prawidłowo pracować.

Zdrowy kręgosłup to zwinność i elastyczność. Zdrowy kręgosłup pozwoli Ci na wykonanie każdego ruchu, jaki tylko zapragniesz – od zwykłego schylenia się po jakąś rzecz, po zaawansowany trening akrobatyczny. Każda aktywność fizyczna wymaga zdrowego kręgosłupa.

Zdrowy kręgosłup to wygoda. Posiadając zdrowy kręgosłup będziesz czuć się komfortowo niezależnie od tego czy musisz gdzieś akurat siedzieć, stać czy chodzić. Zdrowy kręgosłup sprawi, że chodzenie i bieganie będzie dla Ciebie naturalne i swobodne.

Zdrowy kręgosłup to atrakcyjny wygląd – wyprostowana, zdrowa sylwetka spodoba się każdemu.

Zdrowy kręgosłup to większa pewność siebie – posiadając zdrowy kręgosłup człowiek wydaje się wyższy, nie garbi się, nie patrzy w podłogę tylko raźno przed siebie – ma to swoje przełożenie na psychikę, na pewność siebie.

Zdrowy kręgosłup to gwarancja sprawności do późnej starości – zauważ, że największe problemy starsi ludzie mają zazwyczaj z kręgosłupem, ewentualnie problemy te biorą się od kręgosłupa. Brak zdrowego kręgosłupa, nie pozwala na aktywność fizyczną, a brak aktywności fizycznej wiąże się z szybką utratą młodości, sprawności, przyśpieszonym starzeniem się organizmu.

Treningi zdrowego kręgosłupa pozwolą Ci utrzymać sprawność tak długo jak to tylko możliwe, a w wielu przypadkach odzyskać sprawność ciała, którą większość ludzi cieszy się jedynie za dziecka i czasów młodości.

więcej o treningu BODYART

Więcej o treningu BODYART?

Trening BODYART jest ogólnorozwojową formą aktywności dla osób w każdym wieku. Jest to trening wzmacniający Twoje mięśnie, co sprawia, że Twoje ciało jest silne i jędrne, a mięśnie są zarysowane. Podczas treningu BODYART angażujemy mięśnie centrum (tzw. core) i mięśnie posturalne odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy ciała (niezbędne dla utrzymania zdrowego kręgosłupa). Dzięki ćwiczeniom tego rodzaju skorygujesz swoją postawę, a co za tym idzie zminimalizujesz bóle pleców (wraz z regularnym treningiem pozbędziesz się bólów kręgosłupa na stałe). Ale to nie koniec atutów treningu BODYART. Ćwiczenia sprawią, że Twoje ciało będzie bardziej elastyczne, a zakresy Twoich ruchów zwiększą się. Będziesz mieć większą świadomość własnego ciała. Nauczysz się prawidłowo oddychać. Trening BODYART sprawi, że lepiej poczujesz się w swoim ciele.

Jak wygląda trening BODYART

Jak wygląda trening BODYART?

Każdy trening BODYART można podzielić na pięć następujących po sobie etapów. Rozpoczynamy od skupienia się na sobie w pozycji dziecka, już tutaj uruchamiamy świadomy oddech i zaczynamy od rozruszania kręgosłupa, obręczy barkowej i bioder. Następnie przechodzimy do funkcjonalnej rozgrzewki, która ma przygotować nasze ciało do wytężonej pracy podczas następnej fazy bardziej intensywnego treningu. W kolejnej części dynamicznie wykonujemy sekwencje ćwiczeń, które mają na celu wzmocnienie całego ciała. Cały czas poruszamy się w rytm oddechu. Następnie przechodzimy do ćwiczeń rozciągających i rozluźniających.

Obawiasz się, że masz słabą kondycję i ćwiczenia będą dla Ciebie za trudne? Ponieważ jest to Twój trening, dostosuję ćwiczenia do Twoich indywidualnych potrzeb (mam tu na myśli zarówno ograniczenia jak i szczególne wymagania). Dlatego, jeśli jest to początek Twojej przygody ze sportem nie musisz się obawiać, że nie podołasz treningowi. Jeśli za to jesteś osobą, dla której trening jest częścią dnia codziennego, to znajdziemy ćwiczenia, które będą dla Ciebie wyzwaniem. W treningu BODYART bardzo istotna jest technika wykonywania ćwiczeń. To od niej zależy, czy cel danego ćwiczenia zostanie osiągnięty. Dlatego czujnie obserwuję jak ćwiczysz, tłumaczę, poprawiam i wspieram. Mówię jak przebiega oddech podczas kolejnych ruchów, tak aby pomagał Ci w poszczególnych fazach ćwiczenia.

Dlaczego uwielbiam trenować BODYART?

Dlaczego uwielbiam trenować BODYART!

BODYART jest jedną z moich ulubionych form treningu. BODYART, w zależności od tego czego potrzebuję, może być treningiem nastawionym na wzrost siły i wytrzymałości lub treningiem rozciągającym. Możliwości jest wiele. Cenię ten trening za wszechstronne podejście do ciała człowieka. Nie skupiamy się na wyizolowanych partiach mięśni. Ćwiczymy całe ciało. Ogromną satysfakcję daje mi obserwacja postępów, które przychodzą wraz z kolejnymi treningami. BODYART sprawia, że czuję się silniejsza i bardziej sprawna, a jednocześnie stawia przede mną kolejne wyzwania w dążeniu do perfekcji wykonywanych ćwiczeń i przełamywaniu własnych barier. BODYART jest dla mnie doskonałym sposobem na radzenie sobie ze stresem. Skupiam się na ćwiczeniach, na oddechu, na tym co jest tu i teraz. BODYART zapewnia harmonię ciała i umysłu.

Umów się na trening już teraz! Zadzwoń: 501 429 979 lub napisz:

 Pamiętaj! Za pierwszy trening płacisz tylko, jeśli zdecydujesz się przyjść na kolejny!

trener@321start.pl
Kila trenuje zdrowy kręgosłup z uczniem

Najnowsze na blogu:

Podciąganie na drążku od zera

Pociąganie na drążku: kompletny poradnik z filmami wideo. Podciąganie na drążku to ćwiczenie dla KAŻDEGO. Podciąganie dla początkujących w 5 krokach!

Czy bieganie obniża testosteron?

Trening siłowy, interwałowy i aerobowy a testosteron Czy bieganie obniża testosteron? Bieganie obniża testosteron. Całe szczęście tylko bardzo zaawansowane bieganie, ale taka jest prawda. Badania pokazują, że długotrwały trening aerobowy obniża poziom testosteronu. ...

Umów się na trening już teraz! Zadzwoń: 501 429 979 lub napisz:

 Pamiętaj! Za pierwszy trening płacisz tylko, jeśli zdecydujesz się przyjść na kolejny!

trener@321start.pl

Wciąż nie jesteś pewien/pewna? Dowiedz się więcej O MNIE lub przeczytaj moje REFERENCJE. Tutaj znajdziesz mój CENNIK.

Zapraszam do kontaktu ze mną na Facebooku, Twitterze lub Youtube.


Potrzebujesz więcej Informacji? Zostaw mi wiadomość, na pewno odpowiem!

Twoje imię (wymagane)

Adres mejlowy (wymagane)

Telefon (opcjonalne)

Treść wiadomości - napisz jakie treningi Cię interesują