tel: 501 429 979 Treningi przez Skype dla osób z całego Świata! trener@321start.pl

 

Treningi przedślubne

 

12 tygodni do lepszej sylwetki

Bo ślub to WYZWANIE!

Wskocz w nowe życie z lepszym ciałem!

Treningi przedślubne

Jeśli jesteś przyszłą panną młodą, panem młodym, matką lub ojcem przyszłego małżonka, świadkiem lub kimkolwiek innym kto chce szybko dojść do formy i idealnej sylwetki przed ślubem, trening z doświadczonym trenerem personalnym jest dla Ciebie!

W zaledwie 12 tygodni możesz ukształtować swoją sylwetkę i wyglądać doskonale w dniu swojego ślubu!

Twój 12 tygodniowy program będzie składać się z następujących elementów które pomogą Ci osiągnąć Twój cel:

Treningi personalne

 

Program treningów przedślubnych obejmuje dwa godzinne treningi personalne w tygodniu w trakcie których będziemy kształtować twoje ciało. Treningi nie tylko pozwolą ci na spalenie odpowiedniej ilości kalorii, ale także wzmocnią twoje ciało, pomogą Ci wyrzeźbić ładne mięśnie, w tym brzucha i pośladków (mężczyźni mogą mieć nieco inne wymagania :), oraz doprowadzą Cię do Twojej najlepszej życiowej formy!

 

Konsultacje dietetyczne

 

Raz w tygodniu, po treningu personalnym, poświęcimy czas na omówienie Twojej diety i nawyków żywieniowych oraz postaramy się wprowadzić do nich korzystne zmiany. Program treningów przedślubnych zakłada dla uzyskania odpowiednich efektów obcięcie zaledwie 10% spożywanych przez Ciebie kalorii!

 

Zadania domowe

 

Oprócz treningów personalnych, bardzo pożądanym jest, byś znalazł/a  od 10 do 20 minut dziennie na zadania domowe, czyli ćwiczenia do wykonania w domu. Jeśli twój grafik jest bardzo napięty, zadania domowe będą trwały zaledwie 4 minuty ale będą też bardzo ciężkie.

 

Coaching przez e-mail i sms’y

 

Na pewno będziesz mieć wiele pytań i wątpliwości w trakcie trwania programu, czasem możesz też potrzebować po prostu motywacji. Dlatego też możesz zawsze do mnie pisać, czy to maile czy sms’y z pytaniami dotyczącymi treningów i diety. Postaram się odpowiedzieć Ci jak najszybciej.

 

Ile kg możesz stracić?

 

Jeśli jesteś kobietą o wzroście 160 cm i ważącą 60 kg, to stosując się do zaleceń dietetycznych, uczęszczając na treningi i wypełniając zadania domowe, jesteś w stanie schudnąć od 5 do 7 kg w ciągu 12 tygodni. Wiele zależy tutaj od Twoich indywidualnych uwarunkowań, predyspozycji. Osoby które ważą więcej, zrzucą więcej kilogramów, osoby które ważą mniej, zrzucą mniej kilogramów. Mówimy tutaj o ilości spalonego tłuszczu. Rzeczywiście stracona waga będzie mniejsza z uwagi na to, że od treningów zwiększy się Twoja masa mięśniowa. Efekt zwiększenia masy mięśniowej będzie bardziej widoczny u mężczyzn niż u kobiet ze względu na różnice hormonalne występujące między płciami.

 

Trening dla par i lepszy sex

Jeśli zdecydujesz się na wzięcie udziału w programie treningowym razem ze swoim partnerem/partnerką, mam dla Was specjalną, rewelacyjną ofertę cenową (do zobaczenia w moim cenniku). Wspólnie treningi będą dla Was doskonałą okazją, żeby się jeszcze bardziej do siebie zbliżyć i lepiej poznać. Co więcej, tak rozpoczęte treningi, mogą stać się dla was wspólną pasją na resztę Waszego życia, dającą Wam mnóstwo szczęścia i satysfakcji. Przedślubny kurs tańca jest passe, wszyscy tak robią. A ilu Waszych znajomych, może powiedzieć, że w ramach przygotowań do ślubu schudło 5 kg i nauczyło się walki? 🙂 No i na zakończenie wisienka na torcie: lepsza kondycja fizyczna, chociaż jednego partnera, to lepszy sex dla pary 😉

 

 

Najważniejsze dla mnie jest Twoje bezpieczeństwo i trwałość zmiany, dlatego też nie proponuję Ci drakońskich diet, które w najlepszym przypadku skończą się efektem jojo. Ślub to nowy początek i dzięki treningom niech to będzie też początek Twojego zdrowszego, lepszego i radośniejszego życia.

 

Umów się na trening już teraz! Zadzwoń: 501 429 979 lub napisz:

 Pamiętaj! Za pierwszy trening płacisz tylko, jeśli zdecydujesz się przyjść na kolejny!

trener@321start.pl

Wciąż nie jesteś pewien/pewna? Dowiedz się więcej O MNIE lub przeczytaj moje REFERENCJE. Tutaj znajdziesz mój CENNIK.

Zapraszam do kontaktu ze mną na Facebooku, Twitterze lub Youtube.


Potrzebujesz więcej Informacji? Zostaw mi wiadomość, na pewno odpowiem!

Twoje imię (wymagane)

Adres mejlowy (wymagane)

Telefon (opcjonalne)

Treść wiadomości - napisz jakie treningi Cię interesują