tel: 501 429 979 Treningi przez Skype dla osób z całego Świata! trener@321start.pl

 

Kurs Samoobrony

Poczujesz się bezpieczniej

Będziesz bardziej pewny/a siebie!

Nauczysz się dźwigni i łamań

Będziesz mocniej uderzać

Nauczysz się walki w parterze

 

 

I czasem się pośmiejesz... 😉

Dla osób w każdym wieku!

Indywidualny Kurs Samoobrony Kraków!

Interesuje Cię Indywidualny Kurs Samoobrony Kraków, samoobrona Kraków, samoobrona dla Kobiet Kraków, samoobrona dla dzieci Kraków? Trafiłeś we właściwe miejsce! Naucz się samoobrony na lekcjach indywidualnych!

Chcesz poczuć się bezpieczniej? Nauczyć się skutecznych technik obronnych? Być bardziej pewny/a siebie, spokojny/a i zrelaksowany/a? Nie bać się chodzić samemu po Krakowie w nocy?

Naucz się samoobrony!

Jako trener personalny oprócz nauczenia Cię technik obronnych, zadbam by odpowiednio wzmocnić Twoje ciało!

Lat Doświadczenia Trenerskiego

Lat Treningu Sztuk Walki

%

Twojego Sukcesu!

Czym jest samoobrona?

Samoobrona to inaczej mówiąc pierwotna umiejętność przeżycia w sytuacji stanowiącej zagrożenie.

Samoobrona nie zawsze polega na walce. W sytuacji zagrożenia mamy zazwyczaj 3 możliwości: ucieczkę, walkę lub poddanie się woli napastnika, ewentualnie wołanie o pomoc.

W każdym przypadku musimy ocenić sytuację i wybrać działanie które będzie najlepsze dla nas lub naszych bliskich.

Jeśli wybierzemy walkę, naszym nadrzędnym celem staje się unieszkodliwienie przeciwnika zanim ten zrobi nam krzywdę. Do tego przyda się znajomość technik samoobrony.

Indywidualne lekcje samoobrony w Krakowie, które prowadzę pomogą Ci w szybkiej nauce przydatnej umiejętności samoobrony!

Czego nauczysz się na indywidualnym kursie samoobrony w Krakowie?

Podczas naszych treningów samoobrony w Krakowie nauczysz się kilkudziesięciu technik samoobrony, w tym między innymi:

– jak uwolnić się z uchwytu przeciwnika (np. by móc uciec)

– jak nie dać się udusić

– gdzie są położone czułe na uderzenia punkty na ciele przeciwnika

– jak mocniej uderzać

– jak zasłonić się przed ciosami

– jak skontrować uderzenia i kopnięcia

– jak zakładać dźwignie, duszenia i trzymania

– jak nie dać się przewrócić

– co zrobić gdy przeciwnik ma broń

– jak uniknąć walki

– jak rozmawiać z potencjalnym napastnikiem

Oprócz tego zaznajomię Cię z podstawami polskiego prawa karnego dotyczącymi obrony koniecznej. Pomogę Ci poradzić sobie ze stresem i zdenerwowaniem, które często paraliżują w sytuacji zagrożenia.

Kiedy już poznasz zasady, którymi rządzi się samoobrona, po jakimś czasie będziesz w stanie sam/a układać, wymyślać nowe techniki samoobrony, nawet jeśli się ich wcześniej nie uczyłeś/aś!

Samoobrona w Krakowie ze mną, to rozwiązanie dla Ciebie!

Dowiedz się więcej o Indywidualnym Kursie Samoobrony w Krakowie:

Kurs samoobrony Kraków dla osób każdej płci i wieku!

Kurs samoobrony Kraków dla osób każdej płci i wieku!

Niezależnie od tego czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, osobą starszą, w średnim wieku czy dzieckiem treningi samoobrony w Krakowie są przeznaczone dla Ciebie. Pamiętaj, dostosuję trening do Twoich potrzeb i możliwości. Poznanie już samych podstaw samoobrony, znacząco zwiększy Twoje szanse na przeżycie w sytuacji zagrożenia. Indywidualny kurs samoobrony w Krakowie, oznacza, że trening będzie dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb!

Jak wygląda trening samoobrony w Krakowie?

Jak wygląda trening samoobrony w Krakowie?

Treningi samoobrony w Krakowie zaczynamy zawsze od rozgrzewki, w trakcie której ćwiczymy mięśnie, które pomogą nam w skutecznej obronie. Wychodzę z założenia, że już samo wytrenowanie ciała, zwiększenie siły, wytrzymałości i szybkości znacząco zwiększą Twoje bezpieczeństwo i szanse w starciu.

Potem ćwiczymy techniki samoobrony, to jest zautomatyzowane reakcje na możliwe zachowania przeciwnika. Uczymy się co zrobić, kiedy przeciwnik uderza nas ciosem prostym, a co zrobić, gdy uderza sierpowym lub kopie. Jak wyrwać się z uchwytu, dźwigni lub duszenia itd.

Sztuki walki będące podstawą mojego kursu samoobrony w Krakowie

Sztuki walki będące podstawą mojego kursu samoobrony w Krakowie

Techniki samoobrony, które poznasz pochodzą głównie z kung fu i judo. Wyłuskałem z tych sztuk elementy, które uważam za najbardziej efektywne, część z nich zmodyfikowałem, by były jeszcze bardziej skuteczne. Techniki uderzeń, które poznasz, oparte są głównie na boksie, gdyż to techniki bokserskie pozwalają na uderzenia z maksymalną siłą i skutecznością. Elementy takie jak szczypanie, kłucie, rozrywanie pochodzą znowu z kung  fu, a duszenia z kung fu i judo.

Samoobrona dla kobiet Kraków

Samoobrona dla kobiet Kraków

Będąc kobietą, należysz do grupy szczególnie narażonej na niebezpieczeństwo. Napastnik wybierając swoją ofiarę, wybiera zazwyczaj osobę słabszą od siebie fizycznie, dlatego też kobiety znajdują się często w jego polu zainteresowania. Z tego względu samoobrona dla kobiet w Krakowie jest szczególnie ważna! Pamiętaj, nie musisz być ofiarą! Na moich treningach nauczę Cię w jaki sposób poradzić sobie z silniejszym przeciwnikiem. Pokażę Ci też, że siła ciosu zależy bardziej od techniki, niż wielkości mięśni. Może okazać się, że to osoba, która Cię atakuje okaże się w danym przypadku „słabszą płcią”.

Techniki samoobrony dla Kobiet muszą być dostosowane do tego jak jesteś silna i jaki jest Twój poziom wytrenowania. Mimo wszystko, uważam, że trzeba osiągnąć pewien poziom siły, by skutecznie się bronić, wobec czego dużą część treningów samoobrony dla kobiet poświęcimy na doprowadzeniu Twojego ciała do stanu, w którym będziesz się czuła silna, sprawna, szybka i pewna siebie! Jeśli samoobrona dla kobiet w Krakowie, to tylko indywidualnie!

Samoobrona dla dzieci Kraków

Samoobrona dla dzieci Kraków

Samoobrona dla dzieci w Krakowie to przede wszystkim dużo ruchu i zabawy dla Twojego dziecka, podczas którego Twoje dziecko przy okazji nauczy się przydatnej umiejętności samoobrony.

Indywidualne treningi samoobrony dla dzieci w Krakowie pomogą Twojemu dziecku poczuć się pewniej. Pewność siebie to podstawa sukcesu – jeśli Twoje dziecko będzie pewne siebie, będzie mniej narażone na ataki ze strony swoich rówieśników. Wiadomo, że wśród zwierząt ofiarą zostaje najczęściej najsłabszy osobnik, niestety wśród ludzi wygląda to dokładnie tak samo. Czy trenuję dzieci, czy dorosłych – pewność siebie, którą dają im treningi samoobrony w Krakowie ze mną, sprawia, że rzadziej stają się obiektami ataków – z moich uczniów emanuje siła i pewność siebie, które odstraszają potencjalnych napastników.

Treningi samoobrony dla dzieci w Krakowie mają formę zabaw ruchowych połączonych z nauką sztuk walki. Twoje dziecko będzie ze mną biegać, nauczy się jak wykorzystywać do ćwiczeń elementy placów zabaw, posiądzie lepszą koordynację ruchową, będzie miało lepsze wyniki w nauce i będzie spokojniejsze. Dzięki treningom samoobrony dla dzieci w Krakowie Twoje dziecko nie będzie też miało już problemów na wf w szkole, polubi sport i ruch!

Pamiętaj, że samoobrona dla dzieci w Krakowie którą Ci proponuję, to lekcje Indywidualne – wszystkie zajęcia samoobrony będą dostosowane dokładnie do potrzeb i predyspozycji Twojego dziecka. Każdy człowiek rozwija się we własnym tempie, ta idea przyświeca właśnie indywidualnym treningom samoobrony w Krakowie dla dzieci i dorosłych, które prowadzę!

kurs samoobrony kraków, samoobrona kraków, samoobrona dla kobiet kraków, samoobrona dla dzieci kraków 2

Pamiętaj, że żadna technika, sztuka walki, umiejętność nigdy nie da Ci 100% skuteczności, pewności. Umiejętność samoobrony jednak znacząco zwiększy Twoje szanse na przeżycie w sytuacji zagrożenia.

kurs samoobrony kraków, samoobrona kraków, samoobrona dla kobiet kraków, samoobrona dla dzieci kraków
kurs samoobrony kraków, samoobrona kraków, samoobrona dla kobiet kraków, samoobrona dla dzieci kraków z Dinem

Umów się na trening już teraz! Zadzwoń: 501 429 979 lub napisz:

 Pamiętaj! Za pierwszy trening płacisz tylko, jeśli zdecydujesz się przyjść na kolejny!

trener@321start.pl

Wciąż nie jesteś pewien/pewna? Dowiedz się więcej O MNIE lub przeczytaj moje REFERENCJE. Tutaj znajdziesz mój CENNIK.

Zapraszam do kontaktu ze mną na Facebooku, Twitterze lub Youtube.


Potrzebujesz więcej Informacji? Zostaw mi wiadomość, na pewno odpowiem!

Twoje imię (wymagane)

Adres mejlowy (wymagane)

Telefon (opcjonalne)

Treść wiadomości - napisz jakie treningi Cię interesują