tel: 501 429 979 Treningi przez Skype dla osób z całego Świata! trener@321start.pl

Trener Personalny Cena

Za pierwszy trening płacisz tylko, jeśli zdecydujesz się przyjść na kolejny!
Trener Personalny Cena - skąd się bierze?

Trener Personalny Cena – skąd się bierze?

Trener personalny cena – to jedno z pierwszych pytań jeśli chodzi o treningi personalne. Posiadanie swojego trenera osobistego ciągle kojarzy się z czymś ekskluzywnym, drogim, dostępnym tylko dla wybranych. Często słyszymy o trenerach personalnych gwiazd, którzy to inkasują niesamowite kwoty za swoje usługi. Czy normalnego, przeciętnego Polaka stać na tego typu luksusy? Chciałbym, abyś zrozumiał/a, że trener osobisty to nie jest żaden luksus. Dobry trener personalny to konieczność.

Cena treningu personalnego zależy od wielu czynników. Trenerzy personalni gwiazd (np. w Hollywood), ustalają cenę w oparciu o majętność swojego klienta – czym bogatszy klient, tym więcej płaci za usługi. Cena usług trenera personalnego dla „normalnych” ludzi zależy od lokalizacji treningów (luksusowa siłownia, sala gimnastyczna, salka treningowa, dom klienta), doświadczenia trenera, cennika narzuconego przez pracodawcę (z tego trener personalny dostaje często mniej niż 50% ceny), miasta w którym odbywają się treningi, cen konkurencji oraz tego jak dany trener wycenia swój czas. Cena treningu personalnego to jednak przede wszystkim umiejętności i wyjątkowość trenera – jeśli trener personalny proponuje treningi różniące się w znacznym stopniu od treningów konkurencji, to jego klienci cenią je sobie wyżej i są gotowi więcej zapłacić. Jeśli treningi odbywają się także w domu klienta, to do ceny dolicza się dodatkowy czas potrzebny na dotarcie na miejsce i z powrotem. Domyślam się jednak, że szukasz hasła trener personalny cena po prostu by porównać ceny różnych trenerów, zobaczyć ile kosztują treningi personalne.

 

Czy Trening Personalny jest naprawdę drogi?

Czy cena treningu personalnego jest naprawdę wysoka?

Poniżej widzisz mój cennik trenera personalnego (bardzo konkurencyjny zresztą) i myślisz sobie – no tak, jeśli chcę mieć swojego trenera osobistego, to muszę wydać na to kilkaset złotych miesięcznie – mam pilniejsze wydatki. W następnej zakładce przeczytasz, że wcale nie masz pilniejszych wydatków, ale czy naprawdę musisz wydawać kilkaset złotych miesięcznie?

Jeśli potrafisz ćwiczyć samodzielnie, zmotywować się do regularnych treningów, wtedy możesz obniżyć cenę treningów personalnych. Możesz na przykład chodzić na treningi personalne raz czy dwa razy w miesiącu (co będzie kosztowało u mnie już tylko 240 zł. miesięcznie), po to by trener osobisty pokazał Ci nowe ćwiczenia, ocenił Twoje postępy, nauczył techniki i dał zadania domowe na następne 2 tygodnie czy miesiąc (pierwszy trening wraz z ułożeniem planu na jego podstawie kosztuje 200 zł).

Pomyśl jak duże pieniądze wydajesz miesięcznie na inne, mniej potrzebne rzeczy czy usługi? Poniżej znajdziesz mój cennik treningów personalnych.

Jaka jest cena BRAKU Trenera Personalnego?

Jaka jest cena BRAKU Trenera Personalnego?

Jak już mówiłem, cennik trenera personalnego może się różnić, mogą to być kwoty od 40 do 200 zł i więcej za godzinę treningu. Szczególnie te górne kwoty wydają się być wygórowane, ale czy na pewno? Zastanawiałeś/aś się kiedyś, jaki jest koszt braku trenera personalnego?

Trener Personalny: cena kontuzji

Mylić się, jest rzeczą ludzką. Są jednak takie dziedziny życia, w których każda pomyłka może nieść za sobą przykre konsekwencje. Sporty, ćwiczenia fizyczne, bieganie – wszystkie te aktywności, jeśli źle wykonywane, mogą Cię doprowadzić do kontuzji, a kontuzje często towarzyszą Ci już przez całe życie. 

Czyli pierwszą ceną braku trenera personalnego mogą być kontuzje. Jest to cena zarówno policzalna w złotówkach (ile wydajesz na leczenie, rehabilitację) jak i cena w Twoim bólu i dyskomforcie. Czy naprawdę warto ryzykować? Jeśli zabierasz się za coś, czego jeszcze nigdy nie robiłeś na danym poziomie – np. bieganie, skąd masz pewność, że wiesz jak to robisz i nie zrobisz sobie krzywdy? Wiem, że możesz zbagatelizować moje słowa i powiedzieć mi, że przesadzam. To dlaczego ciągle czytasz o tym, że bieganie uszkadza kolana, kręgosłupy, ścięgna Achillesa, stopy? Dlaczego tylu bywalców siłowni co chwila męczy się z bolesnymi kontuzjami? Technika wykonywania danego ćwiczenia jest najważniejsza – prawie nigdy nie należy jej poświęcać na rzecz szybkości, czy też dla próby popisania się przed znajomymi (no czasem można poszaleć, ale trzeba wiedzieć kiedy…).

Trener personalny to także obiektywizm. Często ciężko jest nam samym ocenić, czy nasz trening jest odpowiednio intensywny, albo czy nie trenujemy za dużo. Bardzo częste są przypadki kontuzji wynikających nie z braku techniki, nieznajomości ćwiczenia, ale z powodu przesady, zbyt dużej intensywności i braku odpoczynku. Trener osobisty to osoba, która nadzorując Twoje treningi powie Ci kiedy należy przestać i dać ciału odpocząć!

Trener personalny: cena braku motywacji

Często pewnie zdarza Ci się powiedzieć sobie – od następnego tygodnia zacznę trenować, muszę coś z sobą zrobić, od nowego roku będę ćwiczyć itd. Pewnie nawet zdarza Ci się dotrzymać słowa i zaczynasz treningi – trenujesz miesiąc, dwa i koniec, przerywasz. Dopada Cię jakaś choroba, wyjeżdżasz gdzieś, masz trudny okres w pracy, a gdy już możesz wrócić do treningów nie chce Ci się.

Posiadając swojego własnego trenera osobistego, płacisz nie tylko za jego wiedzę, umiejętności, treningi. Płacąc cenę treningu personalnego (najlepiej z góry za kilka miesięcy) motywujesz siebie do stałej systematycznej pracy – w końcu nie chcesz zmarnować tych pieniędzy, prawda?

Trener personalny: cena braku zdrowia

Brak zdrowia to najpoważniejsza cena jaką płacisz za to, że nie posiadasz swojego trenera personalnego. Jeśli potrafisz odpowiednio trenować bez trenera, wtedy jej nie płacisz, ale jeśli nie?  Zastanów się – jeśli bez trenera personalnego nie trenujesz, nie wiesz jak się odżywiać, nie wiesz jak unikać kontuzji, nie jesteś systematyczny/a to czy Twoje ciało może być zdrowe?

A wiesz co znaczy chore ciało? Poza tym, że jest Ci źle, nieprzyjemnie, niekomfortowo i ogólnie do bani? Chore ciało to koszty, koszty i jeszcze raz koszty. Nie wszystkich chorób da się uniknąć dzięki ćwiczeniom fizycznym i odpowiedniej diecie – ale większości tak (szczególnie dieta jest tutaj ważna). Nawet gdyby trening personalny miał cenę 1000 złotych za godzinę, ale pozwolił Ci uniknąć choroby, to byłby warty i wielokrotnie wyższej ceny.

Trener Personalny Kraków Arek Rymanowski 321start.pl

 

Trener Personalny Cena za 60 minut pojedynczego treningu

 

Cena Zajęć dla 2 osób

zł.200/ok. 60 minut
 • Cena zawiera:
 • wodę
 • ręcznik do wycierania potu
 • konsultacje dietetyczne w czasie treningu

 

Ceny abonamentowe, za miesiąc treningu

W abonamencie istnieje konieczność ustalenia grafiku zajęć.

 

Cena Zajęć dla 2 osób

zł.1440/8 treningów w miesiącu
 • Cena zawiera:
 • wodę
 • ręcznik do wycierania potu
 • konsultacje dietetyczne w czasie i poza treningiem
 • coaching poprzez e-maile i sms’y
 • zadania domowe

 

Treningi Sztuk Walki Cena za ok 60 minut pojedynczego treningu

Treningi sztuk walki nie podlegają cennikowi abonamentowemu

 

Cena Zajęć dla 2 osób

zł.200/ok. 60 minut
 • Cena zawiera:
 • wodę
 • ręcznik do wycierania potu
 • konsultacje dietetyczne w czasie treningu

 

Cena treningów przedślubnych, za 3 miesiące treningu

 

Treningi przedślubne

12 tygodni do wymarzonej sylwetki
zł.2880/3 miesiące
 • Cena zawiera:

 • 24 treningi personalne

 • wodę

 • ręcznik do wycierania potu

 • konsultacje dietetyczne w czasie i poza treningiem

 • coaching poprzez e-maile i sms’y

 • zadania domowe

 

Cena treningów online przez Skype za ok 45 minut treningu

 

Treningi przez Skype

Trenuj Online Gdziekolwiek Jesteś!
zł.120/ok 45 minut
 • Cena zawiera:

 • konsultacje dietetyczne w czasie i poza treningiem

 • coaching poprzez e-maile i sms’y

 • zadania domowe

Treningi przez Skype dla osób spoza Polski

lub równowartość w walucie obcej
zł. 150/ok 45 minut
 • Cena zawiera:

 • konsultacje dietetyczne w czasie i poza treningiem

 • coaching poprzez e-maile i sms’y

 • zadania domowe

 

Przygotowanie dostosowanego planu treningowego (razem z 60 minutowym treningiem testującym Twoje możliwości)

 

Dostosowany Plan Treningowy

przygotowany na podstawie treningu sprawdzającego
zł.300/Sztuka
 • Cena zawiera:

 • wodę

 • 60 – minutowy trening testujący

 • Plan treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości

 • Dalsze korekty są planu robione na podstawie kolejnych treningów testujących i są wliczone w cenę normalnego treningu personalnego (150 zł/60 minut)

Umów się na trening już teraz! Zadzwoń: 501 429 979 lub napisz:

 Pamiętaj! Za pierwszy trening płacisz tylko, jeśli zdecydujesz się przyjść na kolejny!

trener@321start.pl

 

Wciąż nie jesteś pewien/pewna? Dowiedz się więcej O MNIE lub przeczytaj moje REFERENCJE.

Zapraszam do kontaktu ze mną na Facebooku, Twitterze lub Youtube.


Potrzebujesz więcej Informacji? Zostaw mi wiadomość, na pewno odpowiem!

Twoje imię (wymagane)

Adres mejlowy (wymagane)

Telefon (opcjonalne)

Treść wiadomości - napisz jakie treningi Cię interesują